To już dziś! Zapraszamy na mecz Handball Stal Mielec – Olimpia Medex Piekary Śląskie [BILETY, TRANSMISJA]

0
362
Handball Stal Mielec Olimpia Medex Piekary śląskie

Przed nami pierwszy mecz w Lidze Centralnej. Handball Stal Mielec podejmuje u siebie drużynę Olimpia Medex Piekary Śląskie. Początek spotkania o godzinie 18:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu.

Dla obu zespołów będzie to debiut w tych rozgrywkach. Handball Stal Mielec jest spadkowiczem z PGNiG Superligi, zaś drużyna z Piekar Śląskich awansowała do Ligi Centralnej z pierwszej ligi.

Ostatni pojedynek obu zespołów odbył się w marcu 2007 roku. Więcej o tym spotkaniu napisaliśmy w artykule z cyklu „Był taki mecz”, który można przeczytać TUTAJ.

Był taki mecz z Olimpią

Przed spotkaniem trener Rafał Gliński wymienił atuty Olimpii. – Ich gra opiera się na rozgrywających, którzy mocno idą do głębokiego ataku. Posiadają też dobry rzut z drugiej linii. To na pewno nie będzie łatwa przeprawa, ale to my gramy w swojej hali i to my jesteśmy faworytem.

Całą zapowiedź meczu można przeczytać TUTAJ.

Początek spotkania Handball Stal Mielec – Olimpia Medex Piekary Śląskie w sobotę (17 września) o godzinie 18:00. Bilety dostępne przed meczem w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa biletowa zostanie otwarta na ok. dwie godziny przed początkiem spotkania.

Bilet normalny kosztuje 20 złotych, a bilet ulgowy można nabyć w cenie 10 złotych.

Nie możesz być w hali? Transmisję przeprowadzi serwis www.insports.tv. Warto zaznaczyć, że mecze pierwszej kolejki będą dostępne całkowicie za darmo. W dalszej części sezonu mecze Ligi Centralnej pokazywane będą w systemie pay per view.

Handball Stal Mielec Olimpia Medex Piekary Śląskie