Oferta dla wolontariuszy

Współpraca z najlepszym klubem piłki ręcznej w naszym regionie to wiele korzyści, przede wszystkim możliwość pracy w ciekawym, dynamicznie rozwijającym się zespole młodych ludzi oraz bezpłatny udział we wszystkich meczach Stali organizowanych w Mielcu.
W naszym mieście i regionie nie brakuje młodych ludzi, którzy interesują się piłką ręczną, jedną z najciekawszych dyscyplin w grach zespołowych. Wszyscy w klubie liczymy na aktywność właśnie takich osób, na ich pomysłowość i udział w pracach organizacyjnych. Na wolontariuszy, którzy zgłoszą chęć współpracy z klubem czekają wyzwania związane m.in. przygotowaniem organizacyjnym i wizerunkowym meczów Ligi Centralnej ZPRP, oprawą foto i video działalności klubu, organizacją eventów promocyjnych. Każdy kto podejmie wyzwanie, będzie mógł liczyć także na specjalny certyfikat potwierdzający pracę na rzecz klubu.
Wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich pasji jak również pokazaniem ich szerokiemu gronu odbiorców prosimy o przesłanie swojego CV na adres: klub@handballstal.mielec.pl