Zaczynamy odliczanie! W najbliższą niedzielę gramy u siebie z Zagłębiem Sosnowiec

0
282

Liga Centralna wraca po krótkiej przerwie świąteczno-noworocznej. Już 14 stycznia nasza Handball Stal Mielec podejmie u siebie Zagłębie Handball Team Sosnowiec. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Kibice piłki ręcznej z pewnością przyzwyczaili się do zwyczaju, w którym styczeń przeznaczony był na przygotowania, a sezon wznawiany był na przełomie stycznia i lutego. W tym roku jest inaczej, bo rozgrywki Ligi Centralnej wracają już w weekend 13-14 stycznia. Handball Stal Mielec swój premierowy mecz w 2024 roku rozegra w niedzielę (14 stycznia) przeciwko Zagłębiu Sosnowiec.

Przeciwnik mielczan – Zagłębie Handball Team Sosnowiec – zajmuje obecnie 14.miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Arkadiusza Kowalskiego zdobyli do tej pory 5 punktów. Na ten dorobek składają się dwie wygrane po rzutach karnych oraz jedna porażka po rzutach karnych.

W poprzedniej kolejce Zagłębie Handball Team Sosnowiec przegrała po emocjonującym meczu w Wągrowcu 27:28. Najlepszym strzelcem drużyny jest Łukasz Płonka, który w 11 meczach zdobył 51 bramek.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Zagłębie Handball Team Sosnowiec w niedzielę (14 stycznia) o godzinie 17:00. Bilety można kupować internetowo na stronie www.eventim.pl, w biurze klubu (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00) oraz w dniu meczu w kasie Hali MOSiR od strony ulicy Solskiego.