Ekspresowe przygotowania do wznowienia Ligi Centralnej. „Nie ma czasu nie cięższą pracę”

0
341

– Tak naprawdę nie możemy mówić o klasycznych przygotowaniach, jak wtedy, gdy właściwie mieliśmy cały styczeń na pracę. Teraz to są po prostu przygotowania do najbliższego meczu – mówi trener Tomasz Sondej przed zbliżającym się wznowieniem Ligi Centralnej.

Kibice piłki ręcznej z pewnością przyzwyczaili się do zwyczaju, w którym styczeń przeznaczony był na przygotowania, a sezon wznawiany był na przełomie stycznia i lutego. W tym roku jest inaczej, bo rozgrywki Ligi Centralnej wracają już w weekend 13-14 stycznia.

Handball Stal Mielec swój premierowy mecz w 2024 roku rozegra w niedzielę (14 stycznia) przeciwko Zagłębiu Sosnowiec.

– Nie ma czasu na cięższą pracę, na takie klasyczne, styczniowe przygotowania – mówi trener Tomasz Sondej. – Pracujemy, jak przed każdym kolejnym ligowym meczem. Przygotowujemy się na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec – dodaje.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Zagłębie Handball Team Sosnowiec w niedzielę (14 stycznia) o godzinie 17:00. Bilety można kupować internetowo na stronie www.eventim.plw biurze klubu (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00) oraz w dniu meczu w kasie Hali MOSiR od strony ulicy Solskiego.