Czas na finały XI Memoriału im. Antoniego Weryńskiego. Pierwszy mecz już o 12:00!

0
147

Czas na ostateczne rozstrzygnięcia podczas XI Memoriału im. Antoniego Weryńskiego! O godzinie 12:00 HCB Karvina zagra z Padwą Zamość w meczu o trzecie miejsce, a o godzinie 14:00 w finale Handball Stal Mielec zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Wczoraj odbyły się mecze półfinałowe. W pierwszym z nich Handball Stal Mielec pokonała Padwę Zamość 22:20. Był to ostatni mecz w biało-niebiskich barwach Pawła Wilka, który po tym spotkaniu oficjalnie zakończył karierę.

Handball Stal Mielec zwycięzcą pierwszego półfinału XI Memoriału im. Antoniego Weryńskiego [ZDJĘCIA]

W drugim półfinałowym meczu Górnik Zabrze pokonał Karvinę 31:24. Było to spotkanie trzeciej drużyny PGNiG Superligi z poprzedniego sezonu z wicemistrzem Czech.

Górnik Zabrze wygrał z Karviną i zagra w finale XI Memoriału im. Antoniego Weryńskiego [ZDJĘCIA]

Teraz czas na najważniejsze rozstrzygnięcia! O godzinie 12:00 odbędzie się mecz o trzecie miejsce, w którym HCB Karvina zagra z Padwą Zamość, a dwie godziny później – o 14:00 – Handball Stal Mielec w finale zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Wciąż możecie kupować bilety na te spotkania. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Wejście na Memoriał tylko od strony ulicy Solskiego. Tam również znajduje się kasa biletowa, która czynna jest o 11:30.

Jeśli nie możecie być z nami w hali, to na naszym kanale na YouTube trwa transmisja obu spotkań. Link zamieszczamy poniżej.

Partnerem Głównym XI Memoriału im. Antoniego Weryńskiego jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Partnerem Wydarzenia jest Województwo Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta.