To już dziś! Zapraszamy na mecz Handball Stal Mielec – Stal Gorzów Wielkopolski

0
514

Liga Centralna nabiera tempa. Już dziś (sobota, 8 października) Handball Stal Mielec podejmie u siebie drużynę Stal Gorzów Wielkopolski. Początek meczu o godzinie 18:30. Bilety do nabycia w kasie przed wejściem na trybunę w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa zostanie otworzona na dwie godziny przed początkiem meczu.

Pojedynek zespołów z Mielca i Gorzowa Wielkopolskiego bez wątpienia będzie jednym z hitów 4. kolejki Ligi Centralnej. Nasz rywal należy do tych ekip, dla których jest to drugi sezon w Lidze Centralnej. W ubiegłym sezonie podopieczni Oskara Serpiny zajęli 4.miejsce, wygrywając 16 spotkań, w tym jedno po rzutach karnych.

Obecnie Stal Gorzów Wielkopolski z dorobkiem czterech punktów zajmuje 6.miejsce w tabeli. Więcej o tej drużynie przeczytacie TUTAJ.

Handball Stal Mielec Stal Gorzów Wielkopolski

Jeśli chodzi o historię, to po raz ostatni drużyny z Mielca i Gorzowa Wielkopolskiego spotkały się w kwietniu 2011 roku. Wówczas na poziomie PGNiG Superligi lepsza okazała się być SPR BRW Stal Mielec.

Więcej o tym meczu piszemy w najnowszym artykule z cyklu „Był taki mecz”. Artykuł znajdziecie TUTAJ.

Był taki mecz

Trener Rafał Gliński podkreśla, że przed jego drużyną trudne zadanie. – Przed nami trudne, ciężkie spotkanie. Gramy jednak oczywiście przed swoją publicznością, więc będziemy się starać jak najbardziej, żeby zwycięstwo pozostało u nas w domu.

W poniższym wideo cała wypowiedź trenera Rafała Glińskiego.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Stal Gorzów Wielkopolski w sobotę (8 października) o godzinie 18:30. Bilety dostępne na dwie godziny przed początkiem meczu w hali Szkoły Podstawowej nr 7.

Transmisje z wszystkich spotkań Ligi Centralnej będzie można śledzić na platformie streamingowej insports.tv. Zapraszamy!