Juniorzy młodsi dwukrotnie lepsi od Juveni Rzeszów!

0
121

W ostatnich dniach nasi juniorzy młodsi dwukrotnie mierzyli się w Rzeszowie z tamtejszą Juvenią w ramach Ligi Podkarpackiej.

Pierwsze spotkanie odbyło się 8. marca, a nasi młodzi zawodnicy pokonali swoich rówieśników 45:25. Podopieczni Tomasza Sondeja od samego początku przejęli inicjatywę na boisku i z minuty na minutę powiększali swoją przewagę, w ostatecznym rozrachunku zasłużenie wygrywając.

Juvenia Rzeszów – SPR Stal Mielec 25:45 (15:25)

Drugie spotkanie, które odbyło się trzy dni później było o wiele bardziej wyrównane, o czym świadczy wynik po pierwszej połowie, którą lepiej zakończyli gospodarze prowadząc 18:17.
W drugiej odsłonie walka na parkiecie była coraz bardziej zacięta, czego dowodem są chociażby czerwone kartki. Końcówka należała jednak do Stali, która zwyciężyła 33:30.

Juvenia Rzeszów – SPR Stal Mielec 30:33 (18:17)