Mistrz Polski przyjeżdża do Mielca

0
201

W niedzielę mieleccy szczypiorniści rozegrali w Kaliszu bardzo nieudany mecz, a na dodatek nie mają ani chwili na odpoczynek, gdyż już we wtorek jako gospodarz podejmą Mistrza Polski – PGE VIVE Kielce.

Podopiecznym Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja punktów z Kalisza niestety nie udało się przywieźć, a jeszcze trudniej będzie o nie we wtorek, gdyż każdy zdaje sobie sprawę z siły kieleckiego zespołu, który na Podkarpacie przyjedzie podrażniony porażką w Brześciu.
Przed sezonem szeregi „Żółto-Biało-Niebieskich” zasilili czołowi zawodnicy na świecie – Alex Dujshebaev, Blaž Janc oraz Marko Mamić. Ruchy te świadczą tylko o tym, że w Kielcach bardzo poważnie myślą o ponownym wygraniu Ligi Mistrzów.

W Mielcu nieco inne cele, lecz nastroje również nie najlepsze, gdyż przegrana z MKS-em Kalisz zabolała, tym bardziej, że pojedynek ten toczył się o 4. punkty. Mimo to Stal już niejednokrotnie udowadniała, że nie boi się podnieść rękawicy rzuconej przez najlepszą drużynę w kraju, więc zapewne i tak będzie tym razem!

SPR Stal Mielec – PGE VIVE Kielce 19.09.2017, godz. 19:00, Hala sportowa ul. Grunwaldzka 7, Mielec