Rozszerzamy współpracę z BMW Service Auto Premium Rzeszów [ZDJĘCIA]

0
524

Początek wiosny to dla mieleckiego klubu piłki ręcznej nowe otwarcie i nowa, rozszerzona współpraca z BMW Service Auto Premium Rzeszów. Na mocy współpracy klub ma do dyspozycji 10 samochodów BMW x3, które przeznaczone są dla sponsorów i partnerów.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium, to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych reprezentantów marki premium w całej południowo-wschodniej Polsce. Od lipca 2023 roku jest również partnerem Handball Stali Mielec. Teraz ta współpraca została jeszcze rozszerzona.

– Rozszerzenie współpracy to dla nas duży sukces – mówi prezes Handball Stali Mielec, Roman Kowalik. – Współpracę z Autoryzowanym Serwisem BMW Auto Premium rozpoczęliśmy w lipcu poprzedniego roku i wtedy prezes Marcin Michalik powiedział, że ma nadzieję, że ta współpraca będzie się dobrze układać i będzie długofalowa. Teraz mamy potwierdzenie bardzo dobrej współpracy i dla nas najważniejsze jest jej rozszerzenie – podkreśla Roman Kowalik.

W ramach współpracy klub otrzymał do dyspozycji samochody BMW x3. – To samochodowy komfortowe i nowoczesne, świetnie wypełniające hasło marki BMW – radość z jazdy – zaznacza Roman Kowalik.

– Prezes Marcin Michalik, niemal rok temu, powiedział, że liczy na tę współpracę i na jej rozwój. Teraz mamy tego dowód, bo z jednego samochodu dla klubu Handball Stal Mielec, zrobiło się dziesięć samochodów BMW X3. Już sama ta liczba pokazuje, że jest to duża współpraca, dzięki której mamy bardzo fajny feedback od klientów. Klienci wspominają nam, że widać nas na ulicach Mielca – mówi Małgorzata Janas, Marketing Project Manager w Autoryzowanym Serwisie BMW Auto Premium Rzeszów.

– Dodatkowo żyjemy tym sportem, jeździmy na mecze. Liczę na to, że ta współpraca będzie nadal się rozwijała i będzie korzyścią dla obu stron. Liczymy też na to, że klub Handball Stal Mielec będzie osiągał coraz lepsze wyniki i coraz większe sukcesy. Tego życzymy – dodaje Małgorzata Janas.

Na mocy współpracy klub ma do dyspozycji 10 nowoczesnych samochodów BMW x3, które przeznaczone są dla sponsorów i partnerów.