Przekazano działkę pod budowę podstacji pogotowia w Radomyślu Wielkim

0
26

Wczoraj, 20 marca, władze Powiatu Mieleckiego notarialnie przekazały mieleckiemu Pogotowiu Ratunkowemu działkę pod budowę nowej podstacji.

Tuż po notarialnym przekazaniu działki, starosta Stanisław Lonczak spotkał się z dyrektorem pogotowia Grzegorzem Gałuszką i burmistrzem Radomyśla Wielkiego Józefem Rybińskim, by oficjalnie przekazać teren pod budowę nowej podstacji.

– Pracownicy stacjonujący w Radomyślu Wielkim marzyli o nowej siedzibie. Dziś staje się to faktem – podkreślił dyrektor Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, dziękując za podjęte w tym kierunku działania zarówno staroście Stanisławowi Lonczakowi, jak i burmistrzowi Józefowi Rybińskiemu.

– Budowa tej podstacji poprawi warunki bytowania, ale i garażowania samochodów, które będą obsługiwały ten rejon. Pozwoli to na jeszcze szybsze reagowanie w sytuacjach zagrożenia – podkreślił starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Więcej o inwestycji w filmie: https://pogotowie-mielec.pl/mamy-juz-dzialke-pod-budowe-podstacji-w-radomyslu-wielkim-film/