Wracamy do domu! W sobotę mecz z KPR Autoinwest Żukowo

0
234

Po trzech tygodniach przerwy znów rozegramy ligowy mecz w mieleckiej Hali MOSiR. Naszym przeciwnikiem będzie KPR Autoinwest Żukowo, a więc drużyna, która w tym sezonie zaskakuje bardzo pozytywnie.

W ostatni weekend Handball Stal Mielec miała wolne od ligowego grania. Z powodu braki dostępności hali, planowany na ostatni weekend mecz z MKS-em Wieluń odbędzie się 12 maja. Wolnego nie miała za to drużyna z Żukowa, która mierzyła się na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec i ostatecznie przegrała 29:35.

Ogólnie jednak KPR Autoinwest Żukowo to jeden z największych pozytywnych zaskoczeń tego sezonu. Ekipa z województwa pomorskiego już w tym momencie sezonu ma niemal identyczny bilans zdobytych punktów, co przez cały poprzedni. Sezon 2022/23 Żukowo kończyło bowiem na 10.miejscu z 31 punktami, a dziś jest na 5.miejscu i ma 30 punktów.

Gwiazdą i najlepszym strzelcem drużyny jest Grzegorz Dorsz. To król strzelców Ligi Centralnej z ubiegłego sezonu, a obecnie jest wiceliderem tej klasyfikacji z dorobkiem 144 bramek. Drugim najlepszym strzelcem tej drużyny jest Alan Benkowski, który w 17 meczach zfobył 94 bramki.

W pierwszym meczu obu drużyn lepsi byli mielczanie, którzy wygrali 42:34. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00. Bilety na mecz Handball Stal Mielec – KPR Autoinwest Żukowo dostępne są na stronie www.eventim.pl.

Bilety są również dostępne w biurze klubowym (czynne w godzinach 9:00-16:00). Biuro klubowe mieści się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Wejście od ulicy Kusocińskiego klatką schodową K11. Bilety będą oczywiście dostępne także przed meczem w nowej Hali MOSiR w Mielcu, gdzie kasy otworzymy na ok. 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Żukowo bilety