Jedziemy na mecz z Jurandem Ciechanów! Spotkanie w piątek o godzinie 19 [ZAPOWIEDŹ]

0
125

Czas na 17.kolejkę Ligi Centralnej. W jej ramach nasza Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z Jurandem Ciechanów. Początek tego spotkania o godzinie 19:00 w piątek.

Meczem inaugurującym 17. kolejkę Ligi Centralnej Mężczyzn będzie spotkanie pomiędzy CKS Jurandem Ciechanów a Handball Stalą Mielec. Pierwszy gwizdek w piątek o godzinie 19:00.

Będzie to spotkanie drużyn, które sąsiadują ze sobą w tabeli. Handball Stal Mielec zajmuje 9.miejsce, zaś Jurand jest 10., ale oba zespoły mają po tyle samo punktów – 22. Wyrównany był również pierwszy mecz tych drużyn. W Mielcu po regulaminowym czasie był remis, a w rzutach karnych lepszy okazał się być Jurand.

Drużyna z Ciechanowa, mimo pozycji beniaminka, znakomicie rozpoczęła ten sezon przez pewien czas zajmując nawet pozycję lidera. – Jurand Ciechanów to rywal niewygodny. Drużyna ta gra różnymi rodzajami obrony, właściwie w każdym momencie meczu mogą przejść z jednego ustawienia na drugie. Oczywiście jak każdy zespół ma słabsze punkty i to będziemy się starać wykorzystać – charakteryzuje Juranda trener Tomasz Sondej.

Mecz z Jurandem to okazja do spotkania starych znajomych. Trenerem drużyny jest Kuba Olszewski, który grał w naszym zespole w latach 2019-2020. Do tego zawodnikami są doskonale znani w Mielcu – bramkarz Tomasz Wiśniewski i rozgrywający Bartosz Wojdak.

Transmisja meczu Jurand Ciechanów – Handball Stal Mielec dostępna będzie TUTAJ. Początek w piątek o godzinie 19:00.