Kończymy pierwszą rundę Ligi Centralnej! Mecz w sobotę o 16:00

0
155

W najbliższy weekend odbędzie się 15. kolejka Ligi Centralnej. Tym samym kończyć będziemy pierwszą rundę rozgrywek. W jej ramach Handball Stal Mielec zagra w sobotę z Sandra SPA Pogonią Szczecin. Początek spotkania o godzinie 16:00 w Hali MOSiR Mielec.

Sandra SPA Pogoń Szczecin to spadkowicz z Superligi. Drużyna ze stolicy województwa zachodniopomorskiego w sezonie 2022/23 zajęła ostatnie miejsce w tabeli i podzieliła los, jaki rok wcześniej stał się udziałem Handball Stali Mielec. Tym samym teraz oba zespoły spotkają się w Lidze Centralnej.

Pogoń zajmuje obecnie 7.miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Wojciecha Jedziniaka wygrali do tej pory 7 spotkań i tyle samo przegrali (w tym raz po rzutach karnych). Najlepszym strzelcem drużyny jest Patryk Krok, który zdobył już 80 bramek. To daje mu 6.miejsce w klasyfikacji strzelców Ligi Centralnej.

Bilety na sobotni mecz Handball Stal Mielec – Sandra SPA Pogoń Szczecin cały czas możecie kupować na stronie www.eventim.pl, a przed samym meczem będą dostępne także w kasie Hali MOSiR Mielec od strony ulicy Solskiego. Kasa otwarta będzie od godziny 16:00.