Zapraszamy na mecz! Będzie zrzut maskotek, zabawy z Akademią Ręczniaków JBS i Święty Mikołaj

0
340

Już dziś czeka nas mecz 11.kolejki Ligi Centralnej Handball Stal Mielec – SMS ZPRP I Kielce. Poza emocjami sportowymi, na kibiców na trybunach czekać będzie również sporo innych atrakcji.

Podczas piątkowego meczu zorganizujemy akcję zbierania maskotek dla pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

W miarę możliwości prosimy o przyniesie maskotek, pluszowych zabawek, puzzli, gier planszowych itp. Jeśli chodzi o pluszaki, to bardzo prosimy, by były one nowe – używane nie mogą być bowiem przyniesione do szpitala ze względu na zasady sanitarne.

Dla wszystkich małych kibiców, którzy przyjdą do nas na piątkowy mecz, przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zadba o nie Święty Mikołaj, który będzie miał dla małych kibiców małe co nie co. Będzie z nami również Akademia Ręczniaków JBS, która zadba o sportowe zabawy. Nie zabraknie również naszej klubowej maskotki – Antka.

Zapraszamy na mecz Handball Stal Mielec – SMS ZPRP I Kielce. Początek o godzinie 19:00. Sprzedaż biletów w kasach Hali od strony ulicy Solskiego rozpocznie się o godzinie 17:00.