Drugi zespół przegrywa w Krakowie

0
171

Za nami kolejna runda spotkań drugiej ligi. Tym razem podopieczni trenera Pawła Wilka zmierzyli się w Krakowie z tamtejszym Hutnikiem. Lepsi okazali się być gospodarze, którzy wygrali 30:22.

Handball Stal II Mielec to drużyna oparta głównie na zawodnikach młodych i utalentowanych z terenu Mielca i okolic. Zespół prowadzi Paweł Wilk, legenda naszego klubu.

Spotkanie w Krakowie przebiegało pod dyktando bardziej doświadczonej drużyny gospodarzy. Do przerwy różnica wynosiła 4 bramki, a by po przerwie została ona podwojona. Hutnik Kraków ostatecznie wygrał 30:22 i awansował na 7.miejsce ligowej tabeli.

Z kolei nasz zespół zachowuje 8.miejsce z dorobkiem dziewięciu zdobytych punktów. Najlepszym strzelcem w tym spotkaniu był Daniel Osmola, który zdobył 9 bramek.

W najbliższej kolejce Handball Stal II Mielec zagra w Szkole Podstawowej nr 7 z SUMKS Jedynka Myślenice. To spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 16.

Hutnik Kraków – Handball Stal II Mielec 30:22 (12:8)

Stal: Borowiecki, Dzierga 3, Jackowski, Kilian 5, Mikielewicz 3, Mroczka, Rybicki, Sowa, Straż 1, Styczeń, Tara, Ząbek, Paleń 1, Osmola 9. Trener Paweł Wilk.