Porażka drugiego zespołu z ASPR Zawadzkie

0
434

Każda seria się kiedyś kończy. Po trzech wygranych meczach z rzędu Handball Stal II Mielec znalazła swojego pogromcę. Lepszym zespołem od podopiecznych trenera Pawła Wilka okazało się być ASPR Zawadzkie.

Niedzielny mecz rozgrywany w hali Szkoły Podstawowej nr 7 ułożył się tak, że to goście od początku przejęli inicjatywę i zaczęli sobie budowa przewagę. Już do przerwy była ona pokaźna, bo wynosiła 9 bramek. W drugiej połowie przewaga zespołu z Zawadzkiego tylko się powiększała. Ostatecznie skończyło się wynikiem 18:42.

W zespole Handball Stali II Mielec najlepszymi strzelcami byli: Daniel Osmola, Paweł Dzierga i Paweł Napierała. Wszyscy zdobyli po trzy bramki. Niesamowity mecz z kolei zagrał Mateusz Damas z ASPR Zawadzkie, który zmagania zakończył z niesamowitą ilością 19 bramek na koncie.

Handball Stal II Mielec – ASPR Zawadzkie 18:42 (10:19)

Stal II: Tara, Novikov – Paleń 1, Kilian 1, Styczeń, Ząbek 1, Król 1, Napierała 3, Smoliński 2, Nycek, Przychodzeń 1, Dzierga 3, Osmola 3, Mroczka, Straż 2, Mikielewicz. Trener Paweł Wilk.