Przyjdź na mecz i wygraj weekend z BMW X3. Niezwykła szansa już w sobotę!

0
383

Już w najbliższą sobotę Handball Stal Mielec podejmie w Hali MOSiR drużynę Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź. Podczas tego spotkania będzie można wygrać nowy samochód BMW X3 do użytku na jeden weekend.

Dla Handball Stali Mielec będzie to pierwszy mecz w Hali MOSiR po ponad miesiącu przerwy. Przeciwnikiem mielczan będzie Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź. Jest to zespół głównie zbudowany na młodzieży, prowadzony przez doświadczonego trenera – Adama Jędraszczyka.

Oprócz emocji sportowych, w sobotę czeka nas konkurs dla kibiców, który został przygotowany wspólnie przez klub Handball Stal Mielec i BMW Service Auto Premium Rzeszów. Będzie można wygrać weekend z nowym samochodem BMW X3 – zwycięzca otrzyma samochód do użytku na weekend.

Podczas pierwszej połowy wśród kibiców wybranych zostaną wybrane osoby, które w przerwie wezmą udział w konkursie zręcznościowym związanym z grą w piłkę ręczną. W konkursie udział będą mogły brać tylko osoby pełnoletnie, posiadające prawo jazdy.

Mecz Handball Stal Mielec – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź w sobotę o godzinie 17. Sprzedaż biletów na mecz Handball Stal Mielec – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź cały czas trwa na stronie internetowej serwisu EVENTIM.

Bilety są również dostępne w biurze klubowym (czynne w godzinach 9:00-16:00). Biuro klubowe mieści się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Wejście od ulicy Kusocińskiego klatką schodową K11. Bilety będą oczywiście dostępne także przed meczem w nowej Hali MOSiR w Mielcu, gdzie kasy otworzymy na ok. 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Ceny biletów:

  • normalny: 20 zł
  • ulgowy: 10 zł*