W sobotę gramy u siebie! Podejmujemy Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź

0
356

Po ponad miesiącu przerwy wracamy z ligowym meczem do nowej Hali MOSiR. Już w najbliższą sobotę podejmiemy u siebie drużynę Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź. Początek spotkania o godzinie 17.

Będzie to pierwszy, po ponad miesiącu przerwy, ligowy mecz w mieleckiej Hali MOSiR. Poprzednio zagraliśmy u siebie na początku października – było to wygrane spotkanie z Siódemką Miedzią Legnica. Następnie zagraliśmy trzy z rzędu mecze wyjazdowe, z których przywieźliśmy komplet zwycięstw.

Teraz czas na powrót do mieleckiej Hali MOSiR. Już w najbliższą sobotę zagramy u siebie z drużyną Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź. W poprzedniej kolejce zespół z Łodzi przegrał u siebie po rzutach karnych z Nielbą Wągrowiec. Obecnie nasi najbliżsi przeciwnicy zajmują 13.miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów za dwa zwycięstwa i jedną porażkę po karnych.

Sprzedaż biletów na mecz Handball Stal Mielec – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź cały czas trwa na stronie internetowej serwisu EVENTIM.

Bilety są również dostępne w biurze klubowym (czynne w godzinach 9:00-16:00). Biuro klubowe mieści się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Wejście od ulicy Kusocińskiego klatką schodową K11. Bilety będą oczywiście dostępne także przed meczem w nowej Hali MOSiR w Mielcu, gdzie kasy otworzymy na ok. 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Ceny biletów:

  • normalny: 20 zł
  • ulgowy: 10 zł*