Komunikat Klubu w sprawie trenera pierwszego zespołu

0
5821

Informujemy, że z dniem 26 września 2023 roku tymczasowo obowiązki pierwszego trenera drużyny Handball Stal Mielec przejął Tomasz Sondej.

Tomasz Sondej to doświadczony, mielecki trener. Przez wiele lat związany był ze szkoleniem młodzieży w piłce ręcznej, osiągając wiele sukcesów w tym piąte miejsce w Mistrzostwach Polski w 2013 roku. Jego podopiecznymi w grupach młodzieżowych byli m.in. Piotr Krępa, Rafał Krupa czy Damian Krzysztofik.

W latach 2016-2019 we współpracy z Łukaszem Rybakiem, a od jesieni 2016 roku z Krzysztofem Lipką prowadził już pierwszy zespół Stali Mielec. Odszedł w lutym 2019 roku, a jego miejsce zajął wówczas Michał Przybylski.

Trener Sondej poprowadzi najbliższy mecz Handball Stali Mielec z Siódemką Miedzią Huras Legnica. To spotkanie odbędzie się w niedzielę (1 października) o godzinie 15:00.

Jednocześnie informujemy, że pracę przy pierwszym zespole zakończyli trenerzy Rafał Gliński i Marcin Basiak, którzy funkcję szkoleniowców Handball Stali Mielec pełnili do 22 września 2023 roku. Obu trenerom bardzo dziękujemy za pracę dla naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.