To już dziś! Pierwszy mecz barażowy z Zagłębiem Lubin [BILETY, TRANSMISJA]

0
329
Stal Mielec Zagłębie Lubin

Dziś o godzinie 15 rozpoczynamy walkę o awans do PGNiG Superligi. Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin można nabywać przed wejściem na trybunę hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. Transmisja w serwisie emocje.TV. 

Kasa biletowa zostanie otwarta na ok. dwie godziny przed początkiem spotkania. Wszystkie bilety w tej samej cenie – tylko 10 złotych! Początek meczu w sobotę o godzinie 15:00. WAŻNE: Wszystkie karnety całosezonowe obowiązują również podczas meczu barażowego!

Mecze barażowe będą transmitowane za pośrednictwem platformy emocje.tv. Wszyscy, którzy mają aktywny pakiet HANDBALL na miesiąc maj będą mogli obejrzeć mecze barażowe. Istnieje również możliwość wykupienia 24h dostępu do serwisu w aplikacji mobilnej emocje.tv.

Jeśli chcesz kupić dostęp do transmisji lub VOD, to zaloguj się na stronie www.emocje.tv, a następnie wybierz interesujący Cię abonament. Zachęcamy także do pobrania aplikacji Emocje.TV na telewizory Smart TV (android tv i Samsung) oraz urządzenia mobilne (android i iOS).

Baraże z Zagłębiem Lubin