Konkurs plastyczny “Sport w Mielcu oczami dziecka”

0
269

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, MOSIR Mielec oraz Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu zapraszają do udziału w konkursie plastycznym “Sport w Mielcu oczami dziecka”

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (szkoły podstawowe) Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę. Praca plastyczna na kartce o formacie nie mniejszym niż A4 zgłoszona do konkursu  powinna być wykonana samodzielnie dowolną techniką. Nigdzie wcześniej nie zgłoszona do innego konkursu.

Temat prac plastycznych powinien zawierać odpowiedź na pytanie jak dzieci widzą i co rozumieją pod hasłem szeroko pojętego sportu w naszym mieście. Jaka jest ich ulubiona dyscyplina sportowa, może sami uprawiają amatorsko jakąś dyscyplinę sportową, jaki / jaka jest ich ulubiony / ulubiona  zawodnik/ zawodniczka / drużyna? Może szczególnie lubią jakieś obiekty sportowe?, może lubią spędzać wolny czas z rówieśnikami czy rodziną właśnie uprawiając jakiś konkretny sport.

Prace  należy dostarczać do Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, ul. Kusocińskiego 13 A. Ostateczny termin oddania prac upływa w piątek 26 maja 2023r. 

Uroczyste wręczenie nagród 1 czerwca,  (czwartek) w budynku Spółdzielczego Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13a.

Regulamin konkursu oraz inne ważne informacje znajdziecie TUTAJ.