„Enea Cup” przenosi się do województwa świętokrzyskiego. Staszów gospodarzem kolejnego turnieju

0
346

Przed nami czwarty, a zarazem ostatni turniej eliminacyjny tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Rywalizacja przenosi się do województwa świętokrzyskiego. W czwartek turniej odbędzie się w Staszowie. 

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie odbędzie się czwarty turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Początek zmagań w czwartek o godzinie 9:00.

Na parkiecie zagrają ze sobą reprezentanci: Szkoły Podstawowej nr 3 w Staszowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Czajkowie i Szkoły Podstawowej w Sichowie.

Będzie to czwarty etap eliminacyjny do rozgrywek finałowych, w których zagrają wszyscy zwycięzcy poszczególnych turniejów. Przypomnijmy, że pierwszy turniej, który odbył się w Cmolasie wygrały drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Mielcu (kategoria klas 4-6) i Szkoły Podstawowej w Cmolasie (kategoria klas 7-8). Drugi turniej, który odbył się w Radomyślu Wielkim w obu kategoriach wiekowych wygrała Szkoła Podstawowa w Maliniu. Z kolei trzeci turniej, który odbył się w Mielcu wygrały: Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu (kategoria klas 4-6) i Szkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu (klasy 7-8).

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” wspierana jest przez Elektrownię Enea Połaniec.

Patronami medialnymi wydarzenia są: hej.mielec.pl, Radio Leliwa, Radio Rzeszów, polaniec.com.pl, Tygodnik Regionalny Korso, nowiny24.pl.