Trener Rafał Gliński zostaje z nami! Nowy kontrakt podpisany

0
390
Trener Rafał Gliński

Informacje o przedłużeniach kontraktów na przyszły sezon rozpoczynamy od trenera Rafała Glińskiego. Miło nam bowiem poinformować, że szkoleniowiec przedłużył kontrakt z naszym klubem i w przyszłym sezonie nadal będzie prowadził drużynę Handball Stali Mielec.

Rafał Gliński prowadzi Handball Stal Mielec od lipca 2021 roku. Dziś wiemy, że ten czas trwać będzie nadal, ponieważ trener właśnie przedłużył kontrakt z naszym klubem.

– W pierwszej kolejności chciałbym podziękować za zaufanie całemu zarządowi z prezesem Romanem Kowalikiem na czele – mówi w swojej wypowiedzi trener Rafał Gliński.

– Nadal będziemy iść wytyczoną drogą, budować dalej zespół. Tworzyć na bazie młodych zawodników z połączeniem doświadczonych graczy. Cieszę się, że nadal będę częścią tego projektu – podkreślił szkoleniowiec Handball Stali Mielec.

Rafał Gliński to były, znakomity piłkarz ręczny, reprezentant Polski i medalista mistrzostw świata z 2009 roku. W barwach Stali Mielec grał w latach 2011-2015 i wywalczył z naszą drużyną pamiętny brązowy medal w sezonie 2011/12. Medale mistrzostw Polski zdobywał także w barwach Vive Kielce (dwa złote i jeden srebrny) oraz w Górniku Zabrze (brązowy).