Zwycięski sparing w Zamościu

0
620

Nowy rok zaczynamy od zwycięstwa. Handball Stal Mielec po dobrym meczu pokonała na wyjeździe Padwę Zamość. To jeden z dwóch sparingów, jakie podopieczni trenera Glińskiego zagrają podczas tego okresu przygotowawczego.

Dla naszego zespołu był to pierwszy sparing podczas tego obozu przygotowawczego. Wyszło bardzo solidnie, podopieczni trenera Glińskiego już do przerwy prowadzili czterema golami (19:15). W drugiej połowie udało się to prowadzenie powiększyć jeszcze o jedno trafienie i ostatecznie udało się odnieść zwycięstwo 35:30.

Kolejny sparing w najbliższą środę. Tym razem u siebie Handball Stal Mielec podejmie Azoty Puławy.

Padwa Zamość – Handball Stal Mielec 30:35 (15:19)

Stal: Wiśniewski 1, Dekarz, Czerwiński – Włoskiewicz 9, Babicz 4, Osmola 4, Nowak 3, Napierała 3, Smoliński 3, Kotliński 3, Kaźmierczak 2, Wilk 2, Wołyncew 1, Stefani, Ruhnke. Trener Rafał Gliński.

Padwa: Gawryś, Proć – Adamczuk 5, Obydź 5, Małecki 4, Bączek 3, Orlich 3, Mchawrab 2, Puszkarski 2, Sałach 2, Sadowski 1, Szymański 1, Kłoda 1, Pomiankiewicz 1.