To już dziś! Zapraszamy na mecz z Nielbą Wągrowiec [TRANSMISJA, BILETY]

0
337
Stal Mielec Nielba Wągrowiec

Kończymy 2022 roku w Lidze Centralnej. Już dzisiaj Handball Stal Mielec zagra u siebie z Nielbą Wągrowiec. Początek meczu o godzinie 18:30. 

Nielba Wągrowiec ma na koncie 14.punktów i zajmuje 10.miejsce w tabeli. Ma jednak tyle samo „oczek” co ósma w tabeli Olimpia Medex Piekary Śląskie i tylko o jedno mniej od siódmego KPR-u Autoinwest Żukowo. W poprzedniej kolejce Nielba pokonała u siebie KPR Legionowo.

– Tak, to duże zaskoczenie – zgadza się trener Rafał Gliński. – Jak widzieliśmy, do tej pory Legionowo było niezwyciężone, całą tę rundę wygrywało z zespołami i to wygrywało wysoko. Nielba jednak potrafiła ich pokonać i tak jak powiedziałem już chłopakom: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz. Więc naprawdę musimy się skupić na tym ostatnim, sobotnim spotkaniu u siebie w domu.

Cała wypowiedź trenera na poniższym wideo.

W historii oba kluby rozegrały już sporo spotkań. Najnowsze z nich to oczywiście barażowe starcie z maja 2019 roku, gdy w obu meczach lepsza była Stal Mielec, wywalczając tym samym wtedy utrzymanie w PGNiG Superlidze.

Więcej o tej historii w najnowszym artykule z cyklu „Był taki mecz”.

„Był taki mecz”. Tyle wątków i zwrotów akcji, że można napisać książkę

Na ostatni mecz w tym roku proponujemy naszym kibicom promocję „Dwa bilety w cenie jednego”. Jeśli chcecie zabrać kogoś na najbliższy mecz, to jest do tego świetna okazja i promocja. Jeśli więc wybieracie się we dwóch, we dwoje, czy we dwie, to przy kasie zapłacicie tylko jak za jeden bilet.

To nie koniec atrakcji. W przerwie meczu zostaną przeprowadzone konkursy dla kibiców, będzie można wygrać ciekawe nagrody – m.in. vouchery na pizzę w Max Pizza Mielec, karnet do siłowni Extreme Fitness, voucher do Normobarii Chrząstów, czy autobiografię Grzegorza Lato pt. „Król Mundiali”.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Nielba Wągrowiec w sobotę o godzinie 18:30 w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Bilety można nabywać przed wejściem na trybunę. Transmisja w serwisie www.insports.tv.