Promocja na mecz z Nielbą Wągrowiec. Dwa bilety w cenie jednego

0
439

Rozkręcamy się z promocjami w ramach akcji #PełnaHala. Akcja polega na tym, że chcemy zapełnić naszą halę podczas ostatniego domowego meczu w tym roku – w sobotę o godzinie 18:30 z Nielbą Wągrowiec. 

W ramach akcji proponujemy naszym kibicom promocję „Dwa bilety w cenie jednego”. Jeśli chcecie zabrać kogoś na najbliższy mecz, to jest do tego świetna okazja i promocja. Jeśli więc wybieracie się we dwóch, we dwoje, czy we dwie, to przy kasie zapłacicie tylko jak za jeden bilet.

To nie koniec atrakcji. W przerwie meczu zostaną przeprowadzone konkursy dla kibiców, będzie można wygrać ciekawe nagrody. Jedną z nich będzie autobiografia Grzegorza Lato pt. „Król Mundiali”. O kolejnych nagrodach poinformujemy już wkrótce.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Nielba Wągrowiec w sobotę o godzinie 18:30 w hali Szkoły Podstawowej nr 7.

Bilety dostępne w biurze klubowym (czynne w godzinach 9:00-16:00). Biuro klubowe mieści się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Wejście od ulicy Kusocińskiego klatką schodową K11. Bilety będą oczywiście dostępne również przed meczem w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa biletowa zostanie otwarta na ok. dwie godziny przed początkiem spotkania.