To już dziś! Gramy na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław [TRANSMISJA]

0
364
Match Day Śląsk

Koniec czekania, czas na kolejny mecz w Lidze Centralnej. W sobotę o godzinie 17:00 Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław Handball. Transmisja w inSports.TV.

Patrząc sucho na tabelę, powinniśmy spodziewać się meczu na szczycie. W końcu Handball Stal Mielec zajmuje pozycję wicelidera, a ekipa gospodarzy sobotniego spotkania jest tylko dwie pozycje niżej. Ostatnia forma obu zespołów nie pozostawia jednak wątpliwości – mielczanie wygrali wszystkie z ostatnich pięciu meczów, gdy wrocławianie w tym samym czasie triumfowali tylko raz.

W tym czasie Śląsk wygrał zaledwie raz (na wyjeździe z Olimpią Piekary Śląskie), dwa razy przegrał po karnych (z Nielbą Wągrowiec i Zagłębiem Sosnowiec) oraz dwa razy przegrał w regulaminowym czasie gry – z KPR-em Legionowo na wyjeździe i MKS-em Wieluń u siebie.

Czy to oznacza, że ekipa ze stolicy województwa dolnośląskiego znajduje się w kryzysie. – Pytanie: czy mają jakieś problemy? Nie mnie to ocieniać – odpowiada trener Gliński. – My musimy skupić się na sobie, a przede wszystkim na tym, żeby tę passę, którą teraz mamy podtrzymać – dodaje.

Cała przedmeczowa wypowiedź trenera Glińskiego do zobaczenia i przesłuchania na poniższym wideo.

Warto wspomnieć, że będzie to pierwsze spotkanie obu klubów od 2016 roku. Po raz ostatni Śląsk Wrocław i Stal Mielec spotkały się w fazie play-out PGNiG Superligi w sezonie 2015/16. W obu spotkaniach lepsi byli wówczas mielczanie.

O jednym ze spotkań właśnie z sezonu 2015/2016 piszemy w najnowszym artykule z cyklu „Był taki mecz”.

„Był taki mecz”. 12 bramek Łukasza Janysta i spokojniejsze święta

Sobotni mecz poprowadzi duet sędziowski Łukasz Nowak i Tomasz Gaweł. Delegatem będzie Olgierd Sikora.

Początek meczu Śląsk Wrocław Handball – Handball Stal Mielec w sobotę (10 grudnia) o godzinie 17:00. Transmisja w serwisie inSports.TV.

Sponsorzy