Poznaliśmy pary półfinałowe Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”

0
495
Enea Cup

W siedzibie klubu Handball Stal Mielec odbyło się losowanie par półfinałowych Regionalnej Ligi Młodzieżowej. Turniej odbędzie się w piątek (28 października) od godziny 10:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7.

Czas na wielki finał tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Tym razem finałowe rozgrywki odbędą się w formule final four. Oznacza to, że drużyny zagrają sobą mecze półfinałowe, a następnie zwycięzcy spotkają się w meczu finałowym. Przegrani z półfinałów zagrają z kolei w meczu o 3. miejsce.

Drużyny rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych – klas szkół podstawowych 4-6 oraz klas szkół podstawowych 7-8. Turniej rozgrywany będzie w formule final four.

W parach półfinałowych zagrają:

Kategoria klas 4-6:

  • Handballowe Nadzieje Mielec – Szkoła Podstawowa w Czajkowie
  • Szkoła Podstawowa w Maliniu – Szkoła Podstawowa w Cmolasie

Kategoria klas 7-8:

  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Staszowie – Szkoła Podstawowa w Cmolasie
  • Handballowe Nadzieje Mielec – Szkoła Podstawowa w Maliniu

Początek wielkiego finału Regionalnej Ligi Młodzieżowej ENEA CUP 2022 w najbliższy piątek (28 października) o godzinie 10:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Transmisja LIVE z wydarzenia będzie dostępna na naszym kanale na YouTube Handball Stal Mielec.

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” to zawody, które na stałe wpisały się do kalendarza sportowego, od początku wspierane są przez Eneę Elektrownię Połaniec. Organizatorem przedsięwzięcia jest klub piłki ręcznej Handball Stal Mielec, a biorą w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

Patronami medialnymi wydarzenia są: hej.mielec.pl, Radio Leliwa, Radio Kielce, Radio Rzeszów, polaniec.com.pl, Tygodnik Regionalny Korso, nowiny24.pl.