Dziś gramy! Czas na mecz KS AZS AWF Biała Podlaska – Handball Stal Mielec

0
628

Czas na piątą kolejkę Ligi Centralnej. W niej Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z drużyną KS AZS AWF Biała Podlaska. Początek tego spotkania o godzinie 18:00. Transmisja w inSports.TV.

Pojedynek zespołów z Białej Podlaskiej i Mielca będzie z pewnością jednym z hitów tej kolejki Ligi Centralnej. Gospodarze mają na koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę, a goście do tej pory wygrali cztery spotkania (w tym jedno po karnych) i zajmują pozycję wicelidera.

Drużyna KS AZS-AWF Biała Podlaska wygrała do tej pory trzy spotkania – z Zagłębiem Sosnowiec, Śląskiem Wrocław oraz Nielbą Wągrowiec. Z kolei porażka nastąpiła w 4.kolejce, w wyjazdowej potyczce z KPR-em Legionowo.

Czytaj dalej pod planszą reklamową.

Zdaniem trenera Glińskiego faworytem tego meczu są gospodarze. – Pytanie tylko, kto do tego meczu lepiej podejdzie i kto w ten mecz lepiej wejdzie. Myślę, że szanse na końcowe zwycięstwo są pół na pół, ale gdzieś handicap tego spotkania przemawia na korzyść Białej Podlaskiej. My jednak będziemy się starać udowodnić, że to może my jesteśmy zespołem lepszym – dodaje szkoleniowiec Handball Stali Mielec.

Całą zapowiedź można przeczytać TUTAJ.

Na koniec coś o historii. W cyklu „Był taki mecz” wróciliśmy do sezonu ligowego 2009/10, w którym dwukrotnie zmierzyliśmy się z naszym dzisiejszym rywalem. Historię spotkania ze stycznia 2010 roku przeczytacie TUTAJ.

Był taki mecz

Mecz KS AZS-AWF Biała Podlaska – Handball Stal Mielec odbędzie się dzisiaj (22 października) o godzinie 18:00 w hali AWF przy ulicy Marusarza 8. Transmisja LIVE w inSports.TV.