Kolejny turniej Enea Cup już w środę. Tym razem zagramy w Powiatowym Centrum Sportu w Staszowie

0
320

Przed nami kolejny etap Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup” 2022. Tym razem dzieci z klas 4-6 i 7-8 szkół podstawowych rywalizować będą w Powiatowym Centrum Sportu w Staszowie. Początek zmagań w środę (12 października) o godzinie 9:00.

Będzie to piąty turniej tegorocznej edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. Zmagania przenoszą się teraz do województwa świętokrzyskiego, do obiektów sportowych Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie.

W kategorii klas 4-6 wezmą udział drużyny ze Szkoły Podstawowej w Sichowie, Szkoły Podstawowej w Czajkowie, Szkoły Podstawowej w Połańcu oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Staszowie.

W kategorii klas 7-8 wystąpią drużyny ze Szkoły Podstawowej w Czajkowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Staszowie oraz Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu.

Będzie to ostatni etap eliminacyjny do rozgrywek finałowych, w których zagrają wszyscy zwycięzcy poszczególnych turniejów. Przypomnijmy, że do tej pory turnieje odbywały się w: Cmolasie, Radomyślu Wielkim oraz dwa razy w Szkole Podstawowej nr 7 w Mielcu.

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” wspierana jest przez Elektrownię Enea Połaniec.

Patronami medialnymi wydarzenia są: hej.mielec.pl, Radio Leliwa, Radio Kielce, Radio Rzeszów, polaniec.com.pl, Tygodnik Regionalny Korso, nowiny24.pl.