To już dziś! Zapraszamy na mecz Handball Stal Mielec – Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź

0
399
Grafika meczowa

Już dziś czeka mecz 2.kolejki Ligi Centralnej. W hali Szkoły Podstawowej nr 7 Handball Stal Mielec podejmie drużynę Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Dla obu zespołów udział w Lidze Centralnej to wciąż nowość. Handball Stal Mielec to spadkowicz z PGNiG Superligi, zaś ekipa z Łodzi to tegoroczny beniaminek, który w ubiegłym sezonie grał na poziomie pierwszej ligi.

W pierwszej kolejce mielczanie wygrali po karnych z Olimpią Piekary Śląskie. Mimo zwycięstwa, w Mielcu żałowano straty jednego „oczka”. – Najważniejsze dla chłopaków jest to, żeby każdy wyciągnął z tego wnioski, żeby takie sytuacje, gdzie prowadzimy pięcioma bramkami i kończy się remisem już więcej się nie powtórzyły – podkreślił trener Rafał Gliński.

Całą zapowiedź meczu można przeczytać TUTAJ.

Z kolei łodzianie w pierwszej kolejce przegrali 24:31 z KPR-em Legionowo, ale przez większość meczu byli równorzędnym rywalem. Do 47.minuty przegrywali tylko jedną bramką.

Początek spotkania Handball Stal Mielec –  Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź w sobotę (24 września) o godzinie 18:00. Bilety dostępne przed meczem w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa biletowa zostanie otwarta na ok. dwie godziny przed początkiem spotkania.

Bilet normalny kosztuje 20 złotych, a bilet ulgowy można nabyć w cenie 10 złotych.

Nie możesz być w hali? Transmisję przeprowadzi serwis www.insports.tv. Warto zaznaczyć, że mecze będą dostępne całkowicie za darmo. W dalszej części sezonu mecze Ligi Centralnej pokazywane będą w systemie pay per view.

sponsorzy_handball