Kolejne emocje przed nami! W sobotę gramy u siebie z UKS Anilaną Łódź

0
469

Przed nami mecz 2.kolejki Ligi Centralnej. W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 Handball Stal Mielec podejmie u siebie drużynę Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź. Spotkanie odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej nr 7.

Liga Centralna rozkręca się na dobre. W premierowej kolejce Handball Stal Mielec wygrała po rzutach karnych z Olimpią Medex Piekary Śląskie, zaś Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź przegrała u siebie z KPR-em Legionowo 24:31.

Wynik końcowy nie mówi jednak wszystkiego o tym meczu, bo 47. minucie zespół Adama Jędraszczyka przegrywał zaledwie jedną bramką.

– Ostatecznie jednak bardziej doświadczone, choć lekko przebudowane KPR Legionowo zainkasowało pewne punkty na wyjeździe. Ostatnie 13 minut meczu łodzianie przegrali z ekipą z Mazowsza 4:9 – czytamy w relacji na stronie ZPRP.

Teraz czas na mecz drugiej kolejki i starcie Handball Stali Mielec z Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź. Początek meczu w sobotę (24 września) o godzinie 18:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7.

Bilety dostępne w biurze klubowym (czynne w godzinach 9:00-16:00). Biuro klubowe mieści się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Wejście od ulicy Kusocińskiego klatką schodową K11. Bilety będą oczywiście dostępne również przed meczem w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Kasa biletowa zostanie otwarta na ok. dwie godziny przed początkiem spotkania.

Bilet normalny kosztuje 20 złotych, a bilet ulgowy można nabyć w cenie 10 złotych.