Pierwszy sparing za nami

0
205
Azoty Puławy Handball Stal

Za nami pierwszy sparing podczas okresu przygotowawczego. W wyjazdowym spotkaniu Handball Stal Mielec przegrała z Azotami Puławy 20:29. 

Spotkanie było rozgrywane w systemie 4×15 minut. W naszej drużynie zabrakło zmagających się z urazami Łukasza Nowaka i Patryka Gregułowskiego oraz Kacpra Sobczyka. Nie grał również wracający do pełni zdrowia po kontuzji Dawid Ruhnke.

Rywal – brązowy medalista poprzedniego sezonu PGNiG Superligi – miał przewagę od początku spotkania, ale nasza drużyna również miała momenty równorzędnej gry. Z naszej strony nie brakowało zaangażowania i woli walki. Najwięcej bramek dla Handball Stali Mielec zdobył Igor Graczyk (4). O jedną bramkę mniej zdobyli Paweł Wilk oraz Daniel Goliszewski.

Kolejne mecze kontrolne już w następny weekend – 13 i 14 sierpnia – podczas X Memoriału im. Antoniego Weryńskiego.

Azoty Puławy – Handball Stal Mielec 29:20 (18:11)

Azoty: Zembrzycki, Bogdanov – Fedeńczak 5, Marciniak 4, Valles 4, Zivkovic 3, Adamski 3, Kowalczyk 2, Jarosiewicz 2, Konieczny 2, Górski 1, Przybylski 1, Jurecki 1, Antolak 1, Janikowski. Trener Robert Lis.

Stal: Dekarz, Wiśniewski – Wilk 3, Babicz 1, Kotliński, Graczyk 4, Wołyncew 1, Kaźmierczak 2, Smoliński 2, Stefani 1, Goliszewski 3, Osmola 1, Napierała 2. Trener Rafał Gliński.

Partnerzy i Sponsorzy