Wielki powrót! Tomasz Wiśniewski ponownie zagra w Handball Stali Mielec

0
301

Tomasz Wiśniewski wraca do Mielca. 25-letni bramkarz, po roku występów w Sandra SPA Pogoni Szczecin, ponownie będzie bronił dostępu do bramki Handball Stali Mielec.

To pierwszy transfer do klubu, który ogłaszamy tego lata. Tomasz Wiśniewski wraca i znów będzie bronił biało-niebieskich barw.

Tomek po raz pierwszy w Stali zagrał w 2016 roku. Został wówczas ściągnięty awaryjnie po tym, jak kontuzji doznał ówczesny zmiennik Krzysztofa Lipki – Grzegorz Barnaś. Pomimo młodego wieku (miał wówczas 19 lat) „Wiśnia” od samego początku był bardzo cennym elementem w mieleckiej układance, a z roku na rok jego rola w zespole rosła. Wielokrotnie wybierany był do „Siódemki Kolejki”, zbierał nominacje do tytułu „Gracza Serii”, a ukoronowaniem jego występów był debiut w reprezentacji Polski za kadencji Piotra Przybeckiego.

W 2021 roku zdecydował się na przejście do Sandra SPA Pogoni Szczecin, ale jego rozbrat z Mielcem potrwał tylko rok. Dziś Tomasz Wiśniewski wraca do Handball Stali, podpisując kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejny.

Tomasz, ponownie witamy w Mielcu i życzymy powodzenia w nowym sezonie!

Tomasz Wiśniewski