To już dziś! Gramy w Tarnowie

0
215

Koniec czekania, czas na ostatni, a zarazem najważniejszy mecz w tym sezonie. Już dziś punktualnie o godzinie 15:00 Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z Grupą Azoty Unią Tarnów. Stawką tego spotkania jest pozostanie w PGNiG Superlidze. 

Dla końcowego układu tabeli jest to niezwykle istotny mecz. Jeśli wygra Tarnów, to na pewno pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej na przyszły sezon. Mielczanie również potrzebują zwycięstwa i tego, by Pogoń Szczecin nie zdobyła jednego punktu w równolegle rozgrywanym meczu z Chrobrym Głogów. Unia Tarnów w przypadku przegranej ze Stalą, potrzebuje do utrzymania wygranej Chrobrego nad Pogonią.

Transmisja tego spotkania w Emocje.TV. Jeśli chcesz kupić dostęp do transmisji lub VOD, to zaloguj się na stronie www.emocje.tv, a następnie wybierz interesujący Cię abonament. Zachęcamy także do pobrania aplikacji Emocje.TV na telewizory Smart TV (android tv i Samsung) oraz urządzenia mobilne (android i iOS).

Początek meczu Grupa Azoty Unia Tarnów – Handball Stal Mielec w niedzielę (15 maja) o godzinie 15. Transmisja w Emocje.TV.