Igor Graczyk: Jedziemy do Kwidzyna i walczymy o swoje

0
173

– Jedziemy do Kwidzyna, walczymy o swoje, czerpiemy przyjemność z grania, ale przede wszystkim zostawiamy serce na parkiecie – mówi Igor Graczyk przed sobotnim meczem z MMTS-em Kwidzyn.

Przed nami mecz 23.serii PGNiG Superligi. W sobotę o godzinie 17:00 Handball Stal Mielec zagra na wyjeździe z MMTS-em Kwidzyn. Jak wyglądały przygotowania mielczan do tego meczu?

– W skrócie: intensywnie. Na początku tygodnia, dużo pracowaliśmy, później trochę schodziliśmy z obrotu, mieliśmy więcej taktyki i analizy wideo. Przygotowywaliśmy się pod grę przeciwnika – informuje nas Igor Graczyk.

Faworytem będą gospodarze. MMTS Kwidzyn zajmuje 5.miejsce w tabeli i wciąż ma szanse na awans do europejskich pucharów. Nasza drużyna ma jednak plan na to spotkanie. – Wydaje mi się, że kluczowy będzie kontratak. Musimy więcej biegać i nasza gra musi być bardziej dynamiczna – zaznacza rozgrywający Handball Stali Mielec.

Mielczanie zajmują miejsce zagrożone spadkiem z ligi i bardzo potrzebują zwycięstw. – Patrzymy w tabelę, jesteśmy świadomi swojego miejsca. Nie przyglądamy się jednak temu bacznie. Jedziemy do Kwidzyna, walczymy o swoje, czerpiemy przyjemność z grania, ale przede wszystkim zostawiamy serce na parkiecie – zakończył Igor Graczyk.

Początek meczu MMTS Kwidzyn – Handball Stal Mielec w sobotę (23 kwietnia) o godzinie 17:00. Transmisja w Emocje.TV.

sponsorzy