To już dziś! Gramy z Łomża Vive Kielce

0
298
Vive Kielce

Już dziś wielkie święto piłki ręcznej w Mielcu. Do hali Szkoły Podstawowej nr 7 na mecz z Handball Stalą przyjadą Mistrzowie Polski – Łomża Vive Kielce. Początek spotkania o godzinie 13:00. Bilety można nabyć stacjonarnie przed wejściem na trybunę.

Początek meczu Handball Stal Mielec – Łomża Vive Kielce w najbliższą sobotę (9 kwietnia) o godzinie 13:00. Sprzedaż biletów trwa  na stronie www.kupbilet.pl. Wejściówki będzie można nabyć również przed wejściem na trybunę hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. Bilety w cenie 25 złotych (normalny) i 20 złotych (ulgowy). Na tym samym stoisku będzie można nabyć klubowe gadżety i produkty – m.in. smyczki, kubki oraz kawę Handball Coffee.

Jeśli nie możesz być w hali, to transmisję spotkania przeprowadzi platforma Emocje.TV. Chcesz kupić dostęp do transmisji lub VOD? Zaloguj się na stronie www.emocje.tv, a następnie wybierz interesujący Cię abonament. Zachęcamy także do pobrania aplikacji Emocje.TV na telewizory Smart TV (android tv i Samsung) oraz urządzenia mobilne (android i iOS). Sta

Handball Stal Mielec – Łomża Vive Kielce / 09.04 (sobota), godz. 13:00
Transmisja od godz. 13:00 na Emocje.TV, w aplikacji mobilnej Emocje.TV oraz na smart TV.