Damian Procho: Kluczem do każdego zwycięstwa jest obrona

0
213
Damian Procho

– Będziemy musieli zagrać drużynowo, będziemy musieli być jednością i zagrać bardzo skutecznie. Bez skuteczności nie wygramy żadnego meczu – mówi Damian Procho przed meczem z Chrobrym Głogów.

W 21.serii spotkań PGNiG Superligi zagramy na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Mielczanie do tego spotkania przygotowywali się od poniedziałku.

– To był dla nas bardzo ważny tydzień. Był ciężki, mocno pracowaliśmy. W głównej mierze skupiliśmy się na na obronie i na ataku, na tym co dla nas najbardziej istotne. Myślę, że kluczem do każdego zwycięstwa jest obrona i tym będziemy chcieli wygrać w Głogowie – informuje bramkarz Handball Stali Mielec, Damian Procho.

Chrobry Głogów obecnie zajmuje 9.miejsce miejsce w tabeli, ale jesienią w bezpośrednim meczu przegrał w Mielcu 27:30. Co muszą zrobić zawodnicy Stali, żeby powtórzyć ten wynik? – Będziemy musieli zagrać drużynowo, będziemy musieli być jednością i zagrać bardzo skutecznie. Bez skuteczności nie wygramy żadnego meczu – zaznaczył Damian Procho.

Spotkanie Chrobry Głogów – Handball Stal Mielec poprowadzi duet sędziowski Krzysztof Bąk i Kamil Ciesielski. Delegatem będzie Krzysztof Manyś. Początek meczu w sobotę (2 kwietnia) o godzinie 15:00. Transmisja w Emocje.TV.

sponsorzy