26 sierpnia- Międzynarodowy Dzień Psa. Odwiedziny w mieleckim schronisku

0
229

26 sierpnia to Międzynarodowy Dzień Psa. Cała nasza drużyna kocha zwierzęta, wiec z tej okazji postanowiliśmy odwiedzić mieleckie schronisko „Oaza dla zwierząt”.

Na samych odwiedzinach się nie skończyło, ponieważ pieski bardzo chętnie wyruszyły z nami na spacer po mieście. Odwiedziliśmy naszych sponsorów- firmy Galmet i Targum oraz korzystaliśmy z uroków Bulwarów Gryfinów Mieleckich.

Zachęcamy do adopcji zarówno piesków, jak i kotków z mieleckiego schroniska. Jednocześnie informujemy, że podczas najbliższych Dni Mielca w niedzielę zaprezentujemy naszą drużynę na scenie o godzinie 19:00, a pieski będzie można wesprzeć i w sobotę i w niedzielę na stoisku wolontariuszy ze schroniska Oaza.

Rafał i trening z pieskiem

Trener Rafał i mały słodziak

Dbamy o czystość w naszym