Internetowe transmisje meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet przez 2 lata w Emocje.TV

0
195

Nowoczesna oprawa graficzna, komentarz, statystyki i powtórki, a wszystko w jakości Full HD. Obok spotkań transmitowanych na antenie TVP Sport, www.tvpsport.pl,  w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej, kibice ligowej piłki ręcznej będą mogli obejrzeć wszystkie pozostałe mecze za pośrednictwem transmisji internetowych w Emocje.TV. Platforma zaoferuje dostęp internetowy, w aplikacji mobilnej Emocje.TV oraz na smart TV.

Do 8 transmisji meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet w każdej serii rozgrywek zrealizuje platforma internetowa Emocje.TV. Obie ligi w Emocje.TV do obejrzenia będą w atrakcyjnym pakiecie w cenie jedynie 24 zł miesięcznie. W zamian fani szczypiorniaka dostaną dostęp do bezpośrednich relacji z nawet 214 transmisji w sezonie. Dostęp będzie można wykupić już od 1 września tutaj.

Topowe mecze PGNiG Superligi i Superligi Kobiet są od dwóch lat pokazywane na antenie TVP Sport. Zależy nam jednak, aby dać kibicom możliwość dostępu do wszystkich pozostałych spotkań najwyższego szczebla rozgrywek. Postanowiliśmy rozszerzyć współpracę z Emocje.TV tak, by w ramach atrakcyjnego cenowo abonamentu, kibice mieli dostęp do wszystkich meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Współpraca pozwala nam również dostarczyć fanom skróty ze wszystkich spotkań, poprzez ich dystrybucję m.in. w aplikacji mobilnej Superligi i naszych platformach www  – komentuje Piotr Należyty, Prezes Zarządu Superligi sp. z.o.o.

Aplikacja mobilna i smart TV: oglądaj gdzie i kiedy chcesz

Dzięki aplikacji Emocje.TV na urządzenia z systemem Android i IOS oraz telewizory Smart TV, oglądanie transmisji internetowych z meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet będzie niezwykle wygodne. Aplikacja Emocje.TV umożliwia oglądanie spotkań na ekranach smartfonów, tabletów i komputerów, a także na telewizorach Smart TV (Android TV, Samsung Smart TV). Aplikacja posiada przejrzysty plan transmisji, gdzie zaprezentowane zostały transmisje bieżące oraz te na kolejne dni. Obszerny dział VOD pozwala oglądać archiwalne mecze, a za pomocą intuicyjnego filtrowania znalezienie meczu jest bardzo proste. Aplikację Emocje.TV dla systemu Android można pobrać tutaj, a dla IOS tutaj. Aplikację na Smart TV można wyszukać w telewizorze.