Sparing z KPR Gwardią Opole [WYNIKI] [ZDJĘCIA] [VIDEO]

0
207

Kolejny mecz sparingowy za nami. Tym razem nasz zespół zmierzył się z KPR Gwardią Opole.

Mecz był rozgrywany w systemie 3×20 minut. Przez cały czas trwania trener Rafał Gliński rotował składem tak, żeby móc sprawdzić możliwości i postępy w rozwoju każdego zawodnika. Sparing z Opolem był dla nas bardzo ważny w przetestowaniu naszych założeń. Kilkoro zawodników ma delikatne urazy, które nie pozwoliły im wziąć udziału w tym meczu. Dobrą wiadomością jest powrót na parkiet Marka Monczki, który w zeszłym sezonie doznał kontuzji ręki.

Bardzo dobrze wyglądała druga tercja w wykonaniu Biało-Niebieskich. Stali udało się dwa razy zmniejszyć przewagę Opola, co doprowadziło do remisu. W kolejnych minutach mieleccy szczypiorniści wyszli na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Opola 26:24