Mecze PGNIG Superligi dostępne w aplikacji

0
178

Medialny partner męskiej PGNiG Superligi- Emocje.TV, wystartował ze swoją aplikacją mobilną. Z poziomu aplikacji dostępny jest także specjalny pakiet dostępu na 24 godziny w cenie 10 złotych.

Aplikacja umożliwia oglądanie transmisji i nagrań VOD z meczów PGNIB Superligi w ramach telewizji internetowej EMOCJE.tv

Dużą zmianą jest także dostęp do transmisji na żywo i VOD w aplikacji. Widzowie Emocje.TV, którzy nie posiadają abonamentu mogą od teraz łatwo wykupić specjalny pakiet na 24h, który kosztuje jedyne 10 zł. Za dostęp można wygodnie zapłacić BLIKiem, a w ramach pakietu uzyskujemy pełny dostęp do wszystkich transmisji i nagrań VOD w Emocje.TV przez 24 godziny.

W chwili obecnej, uruchomiona została aplikacja dla telefonów z systemem Android i telewizory Smart TV, ale już wkrótce pojawi się także wersja na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz telewizory Samsung Smart TV.

Dzięki aplikacji Emocje.TV od zalogowania do oglądania na żywo meczów PGNiG Superligi dzielą widza tylko dwa kliknięcia. Aplikacja posiada przejrzysty plan transmisji, gdzie zaprezentowane zostały transmisje na “dzisiaj” oraz kolejne dni. Jest także obszerny dział VOD, pozwalający oglądać archiwalne mecze. Dzięki filtrowaniu możliwości wyszukiwania, znalezienie interesującego meczu jest bardzo proste.

Więcej informacji na stronie Superligi: link

Aplikacja do pobrania: link