Co słychać u naszych Juniorów

0
312

Przed nami weekend emocji sportowych z udziałem naszych drużyn.

Juniorzy SPR Stal Mielec awansowali do 1/16 Mistrzostw Polski,  które odbędą się w dniach 5 – 7 lutego 2021 w Zamościu. Nasi zawodnicy zagrają w grupie B w turnieju organizowanym przez Miejski Klub Sportowy Padwa Zamość. Zmagania w Mistrzostwach rozpoczną się od meczu z SKS Kusy Kraków, następnie nasza drużyna zmierzy się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a w niedzielę w ostatnim dniu mistrzostw zagrają z gospodarzami turnieju MKS Padwa Zamość.  Zespół poprowadzi trener Tomasz Sondej.

Dodatkowo w tym samym terminie, w Nieliszu w województwie Lubelskim, odbędzie się turniej przygotowawczy do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju tym uczestnikami będą reprezentanci następujących województw: lubelskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie i podkarpackie.

W składzie Kadry Podkarpacia przeważająca ilość zawodników pochodzi z klubu SPR Stal Mielec. Są to zawodnicy: Paweł Król, Oskar Sondej, Jakub Chojecki, Jazdan Rajabi, Mikołaj Jeżowski, Tomasz Kubik, Maksymilian Stolarz, Dominik Nowak.

W sobotę ekipa z województwa podkarpackiego zmierzy się z reprezentacją województwa lubelskiego, a w niedzielę z młodymi zawodnikami z województwa łódzkiego.

Trenerami Kadry Podkarpacia są: Łukasz Rybak i Tomasz Sondej

Zapraszamy do śledzenia informacji ze zmagań Juniorów oraz Kadry Podkarpacia w naszych mediach.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników.