„Dwójka” bardzo blisko wygranej. O wszystkim zdecydowały karne

0
206

Bardzo blisko wygranej w Kielcach był rezerwowy zespół SPR Stali Mielec, który występuje na poziomie drugiej ligi. Podopieczni trenera Tomasza Sondeja przegrali dopiero po rzutach karnych.

Mówimy o pechowej porażce, bo po pierwszej połowie to mielczanie prowadzili i grali naprawdę dobrze. – Szkoda tego wyniku, bo wcale nie musieliśmy tego meczu przegrać. Mieliśmy swoje dobre momenty, jest też z czego wyciągać wnioski. Mamy jednak pierwszy punkt w tym sezonie i też trzeba to docenić – podkreśla trener Tomasz Sondej.

Po pierwszej połowie prowadzili mielczanie, w drugiej jednak kielczanie byli w stanie doprowadzić do remisu. W naszej drużynie najwięcej bramek rzucał Hubert Skuciński, którego mocno starali się wspomagać Wilk i Osmola. Być może wynik końcowy byłby inny, gdyby nie czerwona kartka Karola Chudzika, która była konsekwencją gradacji kar.

W następnej kolejce SPR Stal II Mielec zagra u siebie z Grupą Azoty SPR II Tarnów.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – SPR Stal II Mielec 25:25 (11:14) k. 4:1

Stal: Trojanowski – Wilk 6, Dzierga 1, Skuciński 9, Mrozik 1, Ziomek, Polechoński, Sobczyk 2, Krzysztofek, Chudzik 2, Osmola 4. Trener Tomasz Sondej.