Wybierz Gracza Stycznia (głosowanie)

0
142

Styczeń dobiegł końca, więc jest to odpowiedni czas aby podsumować pierwsze 31 dni 2020 roku, podczas których awansowaliśmy do 1/8 Pucharu Polski pokonując Chrobry Głogów oraz zdobywając bezcenne ligowe punkty w meczu z MMTS-em Kwidzyn. Kilku zawodników sposób szczególny przyczyniło się do tych sukcesów, a Wam – kibicom pozostawiamy wybór, który z wybranej trójki zasłużył na miano Gracza Miesiąca.

Michał Chodara – spotkanie z MMTS-em Kwidzyn to bez wątpienia jego najlepszy mecz po powrocie do Mielca. „Gorbi” Bartosza Dudka pokonywał pięciokrotnie notując przy tym 100% skuteczności. Do tego dorzucił kilka przechwytów w obronie i stał się jednym z „ojców sukcesu.”

Tomasz Wiśniewski – kolejny z bohaterów starcia z MMTS-em. „Wiśnia” popisywał się niesamowitymi interwencjami, w tym tą, którą zanotował na 10 sekund przed końcem spotkania, kiedy zatrzymał zawodnika gości. W całym spotkaniu bronił na 42% skuteczności.

Denis Wołyncew – w grudniu ustrzelił klasycznego hat-tricka, gdyż rok zakończył trzecią nagrodą z rzędu dla Gracza Miesiąca. Od początku roku również gra na swoim poziomie, czyli niezmiennie bardzo wysokim, będąc tym samym reżyserem gry Stali. W meczach z MMTS-em i Chrobrym zdobył kolejno 6 oraz 3 bramki.

Głosować można do czwartku do godziny 12:00 na naszym facebooku poprzez kliknięcie odpowiedniej reakcji.

Link go głosowania:
https://www.facebook.com/sprstal.mielec/photos/a.486499374706542/2819733744716415/?type=3&theater