Dawid Rusin, Bartosz Kowalczyk i Marcin Miedziński powołani do reprezentacji!

0
220

Bardzo miło nam poinformować, że trzech naszych zawodników otrzymało powołania do reprezentacji narodowych. Dawid Ruin znalazł się na liście rezerwowej młodzieżowej  reprezentacji, zaś Bartosz Kowalczyk zyskał uznanie w oczach Patryka Rombla, który ponownie powołał go do seniorskiej kadry B. „Biało-Czerwone” barwy reprezentować będzie również Marcin Miedziński, który pojedzie na zgrupowanie pierwszej reprezentacji w piłce ręcznej plażowej.

KADRA B
12-20.12.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe
20-23.12.2018 – Bukareszt (Rumunia) – Mecze Międzypaństwowe (ROU-POL)

1. Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.
2. Marciniak Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A.
3. Moryń Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
4. Mrozowicz Przemysław – MKS Zagłębie Lubin S.A.
5. Kawka Wiktor – KPR GO S.A.
6. Siwak Karol – KPR GO S.A.
7. Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A.
8. Adamski Kacper – MMTS Kwidzyn S.A.
9. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
10. Rogulski Łukasz – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
11. Jarosiewicz Piotr – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
12. Chmieliński Artur – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
13. Prymlewicz Wojciech – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
14. Kowalczyk Bartosz – SPR Stal Mielec S.A.
15. Nastaj Bartosz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
16. Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.

Zawodnicy rezerwowi:
Jamioł Rafał – Spójnia Gdynia
Kamyszek Robert – Spójnia Gdynia
Pietruszko Tomasz – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Skrzyniarz Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Bis Bartłomiej – KS Vive Handball Kielce S.A.
Dudek Bartosz – MMTS Kwidzyn S.A.
Gogola Łukasz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Góralski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta

 

 

KADRA MŁODZIEŻOWA
Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Dudkowski Paweł – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Milewski Michał – KPR GO S.A.
Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.
Bartosik Marek – KS Handball Sportowa S.A.
Rybski Piotr – KS Handball Sportowa S.A.
Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Marciniak Patryk – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
Orpik Jakub – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
Pawelec Damian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)

Zawodnicy rezerwowi:
Bulski Jakub – AZS UJK Kielce
Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
Guziewicz Alan – MMTS Kwidzyn S.A.
Olkowski Aleksander – SPR Wisła Płock S.A.
Rusin Dawid – SPR Stal Mielec S.A.
Wałach Miłosz – KS Vive Kielce
Wołowiec Krystian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Urbański Artur – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Góral Artur – trener współpracujący
Jagodziński Artur – fizjoterapeuta

 

KADRA W PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ
1. Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock
2. Dzięciątkowski Jakub – SPR GKS Żukowo
3. Fabianowicz Maciej – SPR Wisła Płock
4. Kożuchowski Emil – BHT Akademia Sportu Gdańsk
5. Ligarzewski Kacper – SPR ZPRP Gdańsk
6. Lipiński Wojciech – HV Grun-Weiss Werder
7. Matlach Mateusz – MKS Nielba Wągrowiec
8. Miedziński Marcin SPR Stal Mielec
9. Niedzielak Łukasz – BHT Auto Forum Petra Płock
10. Orłowski Mateusz – MKS Grudziąc
11. Pieńczewski Maciej – Arka Gdynia
12. Rupp Miłosz – SPR Wisła Płock
13. Szczukocki Konrad – BHT GRU Juko Piotrków Tryb.
14. Włudarczak Maciej – BHT GRU Juko Piotrków Tryb.
15. Wojdak Bartosz – Energa MKS Kalisz
16. Zakreta Łukasz – Energa MKS Kalisz

Zawodnicy rezerwowi:
1. Luks Michal – MUKS Siódemka Mysłowice
2. Adamski Kacper – MMTS Kwidzyn
3. Kowalski Paweł – SPR Wisła Płock

Gratulujemy i życzymy powodzenia!