Grupy młodzieżowe dopingowały reprezentację w katowickim Spodku!

0
166

Mecz reprezentacji to dla każdego kibica nie lada gratka, tym bardziej jeśli mówimy o dzieciakach, które chcą pójść w ślady swoich idoli i w przyszłości założyć koszulkę z orzełkiem na piersi. Przedsmak tych marzeń na żywo mogli doświadczyć chłopcy, jak i dziewczęta z naszych grup młodzieżowych, gdyż w ubiegły czwartek przy okazji towarzyskiego meczu Polski z Czechami w Katowickim spodku jeden z sektorów wypełnił się adeptami piłki ręcznej z mieleckiej akademii.

Do wyjazdu nie trzeba było nikogo namawiać i tak oto w czwartkowe popołudnie zawodniczki i zawodnicy z kilku kategorii wiekowych stworzyli jedną drużynę, która szczelnie wypełniła „Biało-Niebieski” autokar udający się do Katowic, gdzie o 19:00 Reprezentacja Polski podejmowała rewelację ostatnich Mistrzostw Europy – Czechów.

Już sam widok legendarnego „Spodka” wywołał uśmiech na twarzy wszystkich uczestników wyprawy, a wrażenie to spotęgowały emocje jakie towarzyszyły podczas spotkania. Niestety 60. minut meczu minęło błyskawicznie, lecz nikt nie żałował, że tego dnia wraz  z kolegami i koleżankami zasiadł na trybunach, gdyż może już niedługo dzięki ciężkiej pracy na treningach i walce o marzenia, wysłucha „Mazurka Dąbrowskiego” z wysokości boiska…

Na pytanie: „Trenerze, kiedy znowu przyjedziemy” odpowiadamy – niebawem!

Galeria:

http://www.sprstal.mielec.pl/2018/04/08/grupy-mlodziezowe-na-meczu-reprezentacji-w-spodku-galeria/

 

Będzie nam bardzo miło jeśli i Ty dołączysz do „Biało-Niebieskich”!

 

Zachęcamy również do zapisania się do klas sportowych o profilu piłka ręczna na rok szkolny 2018/2019: