Tomasz Wiśniewski w siódemce kolejki!

0
193

Meczu z Azotami Puławy niestety nie udało zakończyć się zdobyciem punktów, lecz mielczanie nie mają się czego wstydzić, gdyż na tle utytułowanego rywala zaprezentowali się bardzo dobrze, a z parkietu schodzili przy brawach kibiców!
Dobry występ „Czeczeńców” jest w bardzo dużej mierze spowodowany fenomenalną dyspozycją w tym spotkaniu Tomasza Wiśniewskiego, który znalazł się w „Siódemce Kolejki!”

Redakcja SportoweFakty.pl tak uzasadniła swój wybór: „Kiedy spojrzeliśmy w statystyki, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. 24 interwencje na 49 rzutów, 49 proc. skuteczności. Bodajże nikt nie wykręcił takich liczb w tym sezonie. Bronił jak w transie. Gdyby naprzeciwko stała słabsza drużyna niż Azoty, zapewniłby Stali zwycięstwo (26:31). Wyborną formę utrzymał do końca spotkania, grający trener Krzysztof Lipka tylko na moment podniósł się z ławki. Wiśniewski zaimponował też wznowieniami gry, nakręcił kilka kontr, a po jednej z obron sam trafił do pustej bramki.”

Całe zestawienie możecie zobaczyć tutaj: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/732936/siodemka-16-kolejki-pgnig-superligi

Gratulacje „Wiśnia” i liczymy na powtórkę w Legionowie!