Rafał Krupa w siódemce kolejki!

0
158

W meczu z KPR-em Legionowo 7 bramek i 100% skuteczności, w Kaliszu na dziesięć rzutów 9. bramek…Rafał Krupa w „siódemce kolejki” po 3 serii gier!

Nasz wychowanek na początku sezonu gra wyśmienicie. Po trzech kolejkach jest królem strzelców grupy pomarańczowej z dorobkiem 18. trafień, w związku z czym nominacja SportowychFaktów do „siódemki kolejki” nie powinna dziwić.

Portal tak uzasadnił swój wybór: „Choć Stal wracała z Kalisza bez punktów, a jej autobus był ponoć najcichszym miejscem na ziemi, to jeden z „Czeczeńców” – Rafał Krupa – mógł mieć małe powody do satysfakcji. 23-latek w niedzielnym meczu błyszczał i nie tylko zdobył dziewięć goli w 10 rzutach, ale był też najlepszym strzelcem spotkania”.

Niestety podczas spotkania z PGE VIVE Kielce Rafał pauzował z powodu drobnego urazu, lecz mamy nadzieję, że już podczas meczu z Zagłębiem Lubin potwierdzi swoją świetną dyspozycję!

Całe zestawienie można zobaczyć tutaj: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/711635/siodemka-3-kolejki-pgnig-superligi

Gratki „byczku”!