SPR Stal Mielec zaprezentowana przed tysiącami mielczan!

0
178

Dni Mielca jak co roku przyciągają dziesiątki tysięcy mieszkańców, i nie inaczej było i tym razem, więc nie mogło tam zabraknąć również i nas! W drugi dzień imprezy – w niedzielę już od samego rana mieliśmy pełne ręce roboty, gdyż broniliśmy zeszłorocznego tytułu w popularnym programie „Wymiatacze”. Wieczorem zaś zaplanowana została oficjalna prezentacja zespołu!

Będąc dzieckiem każdy zapewne chciał poskakać na wielkich gumowych piłkach, czy tez pojeździć na 4-osobowym rowerze, a podobno dzieckiem nie przestaje się być nigdy, w związku z czym podczas „Wymiataczy” pewne było, iż będziemy się świetnie bawić! Szczęściarzami, którzy tym razem reprezentowali nasz klub byli: Piotr Krępa, Hubert Skuciński, Rafał Krupa i Wiktor Kawka.

Przeważnie w tym momencie powinniśmy napisać jak chłopakom poszło, lecz dla ich dobra ten temat pominiemy i powiemy tylko, że „mogło być lepiej”. 😀
Mimo wszystko bawiliśmy się doskonale, co widać na poniższych zdjęciach.
 

Wieczorem przyszedł czas na oficjalną prezentację zespołu przed sezonem 2017/2018, i tak oto tuż przed koncertem zespołów InoRos oraz Enej zaprezentowaliśmy się przed tysiącami mielczan – rzecz jasna w rytmie „Played-A-Life”.
Była to również świetna okazja do zaproszenia kibiców na najbliższe mecze oraz złożenia podziękowań naszym sponsorom, a w szczególności Miastu Mielec, co i imieniu całego klubu uczynił kapitan zespołu – Łukasz Janyst.